Strategiczne elementy naszego rozwoju

Otwartość na nowoczesne rozwiązania oraz postęp sprawia, że marka Dafi nieustannie się rozwija. Nasze wartości to doświadczenie, innowacja i wydajność. Dogłębna znajomość rynku, własne zaplecze produkcyjne i inwestycja w potencjał ludzki pomogły nam stworzyć markę rozpoznawalną w Polsce i na świecie.


Dlaczego warto nam zaufać?


Dafi to pierwsza i jedyna polska marka, pod którą produkowane są urządzenia do filtrowania wody kranowej. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas zdołaliśmy opracować liczne autorskie i opatentowane rozwiązania produkcyjne.

 

Produkcja odbywa się w Polsce. Wszystkie działy, odpowiedzialne za wdrażanie naszych wyrobów, skoncentrowane są w dwóch fabrykach. Nieliczne surowce, wykorzystywane podczas tego procesu, muszą zostać sprowadzone spoza naszego kraju. Wynika to z ich niedostępności na polskim rynku bądź niespełniania, założonych przez markę Dafi, wysokich standardów użytkowych. Nieustannie zapewniamy najlepszą kontrolę jakości, bliski kontakt z klientem oraz szybki serwis gwarancyjny.