Witaj w Klubie Dafi

Co zyskujesz?

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z filtrowaniem, pragniesz poczuć różnicę i odkryć na nowo smak wody, nie czekaj dłużej i już dziś zapisz się do Klubu Dafi. Otrzymasz specjalne rabaty, weźmiesz udział w konkursach, a przede wszystkim zaoszczędzisz czas i pieniądze! Aby zostać uczestnikiem Klubu Dafi wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i cieszyć się nowymi możliwościami!

Zapisz się już teraz!

Dołącz do klubu Dafi i zacznij odnosić korzyści

Administratorem danych osobowych jest Formaster S.A. z siedzibą w Kielcach (dalej: 'Spółka'). Dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę w zakresie udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem https://dafi.pl/polityka-prywatnosci.

*pole nieobowiązkowe

Odbierz 30% rabatu w dniu swoich urodzin!

Podaj nam datę swojego urodzenia, a my zadbamy, aby ten dzień był wyjątkowy.


Wkrótce otrzymasz od nas email z powitalnym kodem rabatowym!
Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem.Odwiedź nasz sklep!

Wpisz adres e-mail

Podaj adres e-mail, na który zarejestrowane jest konto.

Rabat powitalny

Rabat powitalny 5% przyznawany jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Rabat powitalny można wykorzystać na jednorazowe zakupy (jednego produktu Dafi) . Z ofertą sklepu internetowego zapoznasz się pod adresem: http://www.sklep.dafi.pl.

5%
30%

Rabat urodzinowy

Rabat urodzinowy 30% przyznawany jest w dniu urodzin Uczestnika Klubu. Możesz go wykorzystać na jednorazowe zakupy (jednego produktu Dafi) . Z ofertą sklepu internetowego zapoznasz się pod adresem: www.sklep.dafi.pl.

Oferty specjalne

Uczestnicy Klubu będą uzyskiwać dostęp do ofert specjalnych Dafi, o których poinformujemy drogą e-mailową na adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Oferty
SPECJALNE

Konkursy dla klubowiczów

Uczestnicy Klubu będą mieli możliwość udziału w konkursach organizowanych wyłącznie dla Uczestników Klubu. Zasady konkursów będą określane odrębnymi regulaminami.

Klub DAFI to same korzyści!