Zdrowie i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych jest naszym priorytetem

W trosce o utrzymanie najwyższej jakości naszych produktów regularnie poddajemy je szerokiej gamie badań i testów zarówno w naszym laboratorium, jak i u zewnętrznych specjalistów. Surowce wykorzystywane w procesie produkcji są nowe, nie pochodzą z recyclingu, nie zawierają szkodliwych substancji.

DOŚWIADCZENIE
DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ponad 30-letnią wiedzę i praktykę w zakresie badań szerokiej gamy produktów służących do uzdatniania wody kranowej. Kontrole laboratoryjne są prowadzone przez kompetentny personel, który stale podwyższa swoje kwalifikacje.
KONTROLA JAKOŚCI
KONTROLA JAKOŚCI

Wykonujemy bieżące analizy fizykochemiczne, mikrobiologiczne i organoleptyczne w zakresie badań laboratoryjnych wody uzyskanej po użyciu filtrów Dafi. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny sprzęt kontrolno-pomiarowy.
CERTYFIKATY
CERTYFIKATY

Nasze produkty testowane są przez niezależne jednostki naukowo-badawcze. Zgodnie z odpowiednimi przepisami prawnymi, są badane zarówno w miejscu produkcji, jak i w instytucjach kontrolujących jakość wyrobów znajdujących się na rynku. W tym celu współpracujemy z akredytowanym laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A., jak również z Instytutem Matki i Dziecka.
WIARYGODNOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ

Wspieramy się opiniami ekspertów. Przekazujemy im produkty do testów, dzięki temu stale udoskonalamy nasze rozwiązania, by w pełni zadowolić Klientów i wsłuchiwać się w ich potrzeby.
BEZPIECZEŃSTWO
BEZPIECZEŃSTWO

Każdego dnia dostarczamy do gospodarstw domowych produkty wytworzone z surowców najwyższej jakości. Zapewniamy ich zgodność z krajowymi i międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa. Kontrolujemy naszych dostawców z zakresie zgodności surowców z wymaganiami zamówień.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA
ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

W procesie produkcji korzystamy z technologii, których zastosowanie minimalizują negatywny wpływ na środowisku, a tym samym na życie lokalnych społeczności.

BUTELKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU

BEZPIECZNA DLA ZDROWIA

100% RECYKLINGOWALNA

WOLNA OD BISFENOLU A

Wykonana z atestowanych surowców.
Laboratoryjnie przebadana do kontaktu z wodą pitną.

Twoje potrzeby wyznaczają nasze cele

Masz pytania? Wypełnij formularz, by skontaktować się z naszym Laboratorium

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Formaster S.A. z siedzibą w Kielcach (dalej: „Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę w zakresie udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod adresem https://dafi.pl/polityka-prywatnosci.